Головна >  Про компанію >  Про компанію Colombo

Про компанію Colombo

Colombo

Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної та надійної санітарної кераміки. За останні роки пропозиція від ТМ Colombo суттєво збільшилася. Сьогодні під торговою маркою colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку.

Вироби від ТМ colombo – це сучасний дизайн, ергономічність, практичність та оптимальні ціни. Успіх colombo гарантують використання високоякісної сировини, сучасних технологій і устаткування, оригінальних технічних рішень, висококваліфікований персонал і сучасні методи управління.

Вся продукція ТМ colombo виробляється відповідно до вимог сучасного стандарту ISO 9001:2000. Стабільність технологічних процесів, багатоступеневий контроль та сучасні методи організації виробництва дозволяють отримувати продукцію високої якості. З 2015 року бренд Colombo входить в асортиментний портфель корпорації Geberit Group.

На продукцію colombo надається гарантія: 10 років на кераміку.

Виробництво

Виробництво санітарної кераміки

Санітарну кераміку Colombo виробляють на Славутському комбінаті «ПРАТ Геберіт Керамік Продакшн» (Хмельницька обл., Україна). «ПРАТ Геберіт Керамік Продакшн» — це одне з найстаріших підприємств з виробництва санітарно-керамічних виробів у Європі зі столітнім досвідом та тривалою традицією. Першу партію сантехнічних виробів було випущено в 1910 р. З 2006 р. комбінат входить до складу міжнародної групи Sanitec. З 2015 р. «ПРАТ Геберіт Керамік Продакшн» увійшов до складу концерна Geberit Group. На сьогодні «ПРАТ Геберіт Керамік Продакшн» — високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва санітарної кераміки, оснащене сучасним устаткуванням від провідних європейських виробників. На комбінаті використовують передову технологію лиття сантехніки в полімерні форми під високим тиском. Тут виробляють більш ніж 100 найменувань продукції (унітази, зливні бачки, рукомийники різних типів, п’єдестали під рукомийники, біде, пісуари). Виробничі потужності комбіната «ПРАТ Геберіт Керамік Продакшн» становлять більш ніж 3.1 млн. одиниць санітарної кераміки на рік. Постачання санітарної кераміки комбінату здійснюють через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, в країни СНД та Західної Європи.

Згідно відгуків споживачів, що вже надали перевагу сантехніці Colombo, вона чудово вписується в інтер’єр ванних кімнат невеликих розмірів, вирізняється сучасним дизайном, а найголовніше – доступна споживачу з будь-яким рівнем доходів.