Виробництво сантехніки Colombo

Виробництво

Виробництво санітарної кераміки

Санітарну кераміку Colombo виробляють на Славутському комбінаті «Будфарфор» (Хмельницька обл., Україна). «Будфарфор» - це одне з найстаріших підприємств з виробництва санітарно-керамічних виробів у Європі зі столітнім досвідом та тривалою традицією. Першу партію сантехнічних виробів було випущено в 1910 р. З 2006 р. комбінат входить до складу міжнародної групи Sanitec. З 2015 р. «Будфарфор» увійшов до складу концерна Geberit Group. На сьогодні «Будфарфор» - високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва санітарної кераміки, оснащене сучасним устаткуванням від провідних європейських виробників. На комбінаті використовують передову технологію лиття сантехніки в полімерні форми під високим тиском. Тут виробляють більш ніж 100 найменувань продукції (унітази, зливні бачки, рукомийники різних типів, п’єдестали під рукомийники, біде, пісуари). Виробничі потужності комбіната «Будфарфор» становлять більш ніж 3.1 млн. одиниць санітарної кераміки на рік. Постачання санітарної кераміки комбінату здійснюють через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, в країни СНД та Західної Європи.
Згідно відгуків споживачів, що вже надали перевагу сантехніці Colombo, вона чудово вписується в інтер’єр ванних кімнат невеликих розмірів, вирізняється сучасним дизайном, а найголовніше – доступна споживачу з будь-яким рівнем доходів.

Історія комбінату «Будфарфор»

Виробництво акрилових ванн

Акрилові ванни Colombo виготовляють на фабриці в м. Димер Київської обл., Україна. Це сучасне підприємство, засноване в 2006 році, що на сьогодні є найбільшим виробником акрилових ванн в Україні. На підприємстві встановлено устаткування від провідних європейських виробників.

Акрилові ванни Colombo відповідають європейським нормам з якості.

Виробництво меблів для ванних кімнат

Меблі ТМ Colombo виробляють з екологічно безпечних матеріалів на найновішому устаткуванні із застосуванням сучасних технологій. Для збору меблів Colombo використовують фурнітуру високої якості.